Zajęcia Bukowina Tatrzańska 8-14 kwietnia br.

Wiosenne oczyszczanie ciała, umysłu i ducha.
w Bukowinie Tatrzańskiej
Siła Twojego Serca
Zajęcia w dniach 8-14 kwietnia.2018
Zajęcia prowadzi Anna Żugaj

W naszym świecie można urzeczywistnić się tylko to, w co wierzymy w głębi serca.

Prawdziwa siła i moc pochodzi z naszego wnętrza, z naszego serca, bo ono ma największą energię magnetyczną i elektryczną. To co czujemy, tworzy nasze życie. Wszystko sprowadza się do naszych uczuć. To jest siła napędowa naszych myśli, wzorców i przekonań. Odnosi się to przede wszystkim do tego: co myślimy o sobie, jak siebie postrzegamy, na ile siebie kochamy, co sobie dajemy i jaka jest siła naszego serca? Na te i inne pytania będziesz mógł sobie odpowiedzieć na tych zajęciach. Jeśli więc potrzebujesz wnieść i podnieść poziom siły swojego serca, a przez to polepszyć swoje Życie, to te zajęcia są dla Ciebie.
W programie:
•Oczyszczanie negatywnych programów – praca z emocjami, poranne medytacje i ćwiczenia.
•Zajęcia na basenie – uwalnianie starych emocji – transformacja i przemiana.
•Odkwaszanie i odtruwanie ciała – masaże kamieniami szlachetnymi , olejami, esencjami energetycznymi, moksa, moczenie stóp w soli, lewatywy.
•Konstelacje uzdrawiające i matryce energetyczne jako element transformacji problemów związanych z danym tematem.
•Spacer w plenerze.
•Świadome gotowanie i jedzenie.
Zajęcia zapewnią duży poziom relaksu, odprężenia, przemiany i regeneracji, a także piękna i radości. Dadzą również wspaniałe wzmocnienie i dużą dawkę energii , która przyniesie realizację zamierzonych celów.
Początek zajęć -8 kwietnia godz. 18.00. /niedziela/
Zakończenie–14 kwietnia. godz. 14.00 /sobota/   Zakwaterowanie ul. Leśna 21 Bukowina Tatrzańska, U Mikołaja     Koszt noclegu 35 zł.    Koszt inwestycji zajęciowej: 700 zł. lub 300 CHF
Bardzo proszę o zgłoszenie uczestnictwa i wpłatę zaliczki w kwocie 400 zł jako potwierdzenie do 29 marca 2018./w przypadku rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi/. Nr konta: Anna Żugaj PKO BP 11 1020 4317 0000 5702 0135 5312
Dieta wegetariańska. Przywozimy ze sobą wcześniej ustalone produkty żywnościowe, jako wkład do wspólnej kuchni. Zabieramy ze sobą kostiumy kąpielowe, klapki na basen, ręcznik. Na zajęcia należy zabrać karimatę, koc, lub śpiwór, oraz mały ręcznik.
Zapisy i informacje: Anna Żugaj tel. 601 239 528

SERDECZNIE ZAPRASZAM