Twój wewnętrzny mężczyzna

Wiosenne oczyszczanie  ciała, umysłu i ducha. 

w Bukowinie Tatrzańskiej

Twój wewnętrzny mężczyzna

Zajęcia w dniach 14- 18 czerwcza.2017 

Zajęcia prowadzi Anna Żugaj

Po naszych ostatnich wojażach w Góry Świętokrzyskie i pracy z naszą  wewnętrzną kobietą, przyszedł czas na pracę z wewnętrznym mężczyzną. Jesteśmy stworzeni z energii żeńskiej i męskiej. Strona żeńska tworzy, a męska realizuje.

Kobieta jest słaba, jeśli jest uwięziona w silnych emocjach, uzależnieniu i nadwrażliwości. Mężczyzna jest słaby, kiedy jest uwięziony we własnym umyśle, w jego logice, racjonalności i sceptycyzmie.

A jak wygląda Twój wewnętrzny mężczyzna.?……………………

Spotkajmy się więc w Bukowinie Tatrzańskiej, aby uzdrowić i posprzątać nasze negatywne wzorce i programy. I aby odnaleźć czystą matrycę naszego wewnętrznego mężczyzny, który jest zrównoważony w 4 żywiołach … Mężczyzna, który ma czysty umysł, jest uporządkowany i skupiony. który wie, gdzie jest i dokąd chce dotrzeć.

 

W programie:                                                                        

  • Oczyszczanie negatywnych programów – praca z emocjami, poranne medytacje i ć
  • Zajęcia na basenie – uwalnianie starych emocji – transformacja i przemiana.
  • Odkwaszanie i odtruwanie ciała – masaże kamieniami szlachetnymi , olejami, esencjami energetycznymi, moksa, moczenie stóp w soli,
  • Konstelacje uzdrawiające jako element transformacji problemów związanych danym tematem.
  • Spacer w plenerze.
  • Świadome gotowanie i jedzenie.

Zajęcia zapewnią duży poziom relaksu, odprężenia, przemiany i regeneracji, a także piękna i radości.  Dadzą również wspaniałe wzmocnienie i dużą dawkę energii , która przyniesie realizację  zamierzonych celów.

Prowadząca zajęcia: Anna Żugaj

Początek zajęć –14 czerwca godz. 18.00.  Zakończenie–18 czerwca. godz. 14.00     Zakwaterowanie ul. Leśna 21     Bukowina Tatrzańska, U Mikołaja                                 Koszt noclegu 35 zł.                                      Koszt inwestycji zajęciowej: 600 zł.

Bardzo proszę o zgłaszanie uczestnictwa do 10 czerwca 2017.

 PKO BP 11 1020 4317 0000 5702 0135 5312

Dieta wegetariańska. Przywozimy ze sobą wcześniej ustalone produkty żywnościowe, jako wkład do wspólnej kuchni. Zabieramy ze sobą kostiumy kąpielowe, klapki na basen, ręcznik. Na zajęcia należy zabrać karimatę, koc, lub śpiwór, oraz mały ręcznik.

Zapisy i informacje: Anna Żugaj  tel. 601 239 528

 

SERDECZNIE  ZAPRASZAM