Zajęcia 2017

Warsztaty dla kobiet. Jak być szczęśliwą kobietą?

Witam Cię serdecznie!

Wraz z nadejściem wiosny porządkujemy nasze mieszkania, szafy i otoczenie. Myślę, że jest to też dobry czas i moment, aby posprzątać również w naszych myślach, uczuciach, naszych przestrzeniach, po prostu w nas samych.

I tak właśnie powstał pomysł zrobienia, krótkich mini warsztatów, które odbędą odbywały się w Radomiu na ul 1905 roku 21 pokój 104  2 razy w miesiącu. W godzinach od 18.00 do 21.00.                                                       

Zaczynamy już 6 kwietnia !!!!!!           

Energia żeńska to zdolność przyjmowania, bycia i zdolność kochania. Czy jesteś zadowoloną i szczęśliwą kobietą? Co Cię unieszczęśliwia? Co nie daje Ci zadowolenia? Czy umiesz przyjmować ? Czy jesteś sobą?   Czy umiesz kochać siebie i innych?
Na warsztatach uświadomisz sobie, co przeszkadza Ci byś szczęśliwą i zadowoloną i co jest Twoją prawdą. Dostaniesz sposoby i techniki, które pomogą Ci posprzątać i upiększyć Twoje życie, pomogą Ci być zadowoloną i szczęśliwą.
Możesz być zdrowa szczęśliwa i zadowolona, jeśli tylko to wybierzesz!

Warsztaty prowadzi Anna Żugaj – energoterapeutka, trener świadomego życia, więcej na stronie www.annazugaj.pl      Zapisy i informacje : Anna Żugaj tel.601239528 koszt inwestycji 120zł                    Zapraszam