Letnie zajęcia z Anną Żugaj

Radość wewnętrznego Dziecka

12-19 sierpnia.2017. Dąbki koło Koszalina

                          Dzień powszedni przynosi bardzo wiele zadań i  wyzwań. To jak będziemy rozwiązywać  nasze problemy w dużym stopniu zależy od naszego wewnętrznego dziecka, czyli od tego, co doświadczaliśmy w dzieciństwie. Świadomość zbiorowa funkcjonuje na poziomie emocjonalnym sześciolatka. Aby odnieść  sukces, być zdrowym, dobrze się czuć, czy  realizować swoje cele i marzenia, potrzebujemy dorosnąć i uzdrowić  nasze wewnętrzne dziecko.

Na zajęciach rozpoznamy i uzdrowimy dziecko: zranione,  opuszczone, buntownicze, porzucone, odrzucone. Uwolnimy  w sobie szczęśliwe cudowne magiczne dziecko.         Zajęcia przyniosą dużo dobrej zabawy, świadomego oddechu ,ćwiczeń, medytacji, będą oczywiście konstelacje uzdrawiające. Wrócimy do czasów naszego dzieciństwa , będziemy rysować, malować, bawić się w podchody,  przez co będziemy uzdrawiać zranione części siebie. Nauczymy  się współpracować z naszym wewnętrznym dzieckiem ,aby uzyskać integralność, odzyskać swój potencjał i wykształcić pewność siebie . Poznamy techniki  i sposoby  uwolnienia się od strachu i ograniczających schematów oraz sabotażu naszych programów.

Zajęcia rozpoczną się w sobotę 12 sierpnia godz.18.00. Zakończenie zajęć sobota 19 sierpnia br. – godz. 14.00 . Mieszkamy: Domki Letniskowe Irena .ul. Morska 6.            Noclegi – w domku 4 osobowym – 80 zł. w domku 3 osobowym -107 zł.  Wyżywienie we własnym zakresie. Warunkiem pobytu jest rezerwacja miejsca i wpłata na moje konto 125 ZŁ  /rezerwacja noclegu/ do dnia 25 stycznia br.  Koszt inwestycji zajęciowej: 800 zł.  Wpłata przed zajęciami  na moje konto, lub bezpośrednio.                                                                            Zapisy i informacje:  Anna Żugaj tel. 601 239 528

Moje konto Anna Żugaj   PKO BP  11 1020 4317 0000 5702 0135 5312

Serdecznie zapraszam