Twoja droga do własnego uleczenia

Twoja droga do własnego uleczenia.

 

Jeśli chcesz być zdrowy, potrzebujesz rozwijać się duchowo. Jeśli chcesz być bogaty, potrzebujesz się rozwijać się duchowo. Jeśli chcesz wieść wspaniałe życie, potrzebujesz się rozwijać duchowo.

Zdrowie to równowaga ciała, umysłu i ducha.

Zdrowie to radość, szczęście, pogoda ducha, zadowolenie,  to dbanie o siebie i swoje ciało, to miłość do siebie, akceptacja tego, kim jestem. Zdrowie to dobre odżywianie, to dostarczanie organizmowi wszystkich witamin, mikro i makro elementów, ale  to również  medytacja, modlitwa i dziękczynienie.

Aby być zdrowym, potrzebujesz być świadomym, uważnym i mieć wolę bycia zdrowym, bycia w harmonii ze sobą i innymi. Aby być zdrowym, potrzebujesz zmieniać myśli, emocje, programy, przekonania i wzorce.  Aby być zdrowym, potrzebujesz być sobą i uzdrowić swoją Duszę. Zdrowie to proces, to nieustanne tworzenie siebie na nowo, nowej wersji Siebie.

Ideą Hipokratesa ojca medycyny było uzdrowić przyczynę problemu, znaleźć jej źródło. Dzisiejsza medycyna niestety oferuje tylko likwidowanie objawu, symptomu, który paradoksalnie jest bardzo potrzebny, aby nastąpiło uzdrowienie i ukojenie Duszy i aby nastąpiła przemiana i jej wzrost . W przeciwnym razie będziemy kręcili się w kółko, jak chomik w klatce i  powtarzali te same lekcje karmiczne, te same myśli i emocje , te same  cierpienia , bez żadnego doświadczenia i  zmiany, bez żadnej nauki. Badania naukowe potwierdzają już,  że negatywne myśli, przekonania, nastawienie i emocje przyczyniają się do osłabienia systemów, układów, organów i komórek,  pozytywne emocje i uczucia  wpływają na doskonały stan naszego zdrowia.

Przyczyna  problemu, choroby, sytuacji , leży zawsze w sferze programu. Wirusy, grzyby, bakterie, toksyny metali ciężkich, toksyny szczepionek, pasożyty, wypadki, przypadki, zdarzenia, są tylko wyzwalaczami i zmaterializowanymi formami naszych myśli, programów i przekonań.

Zdrowie wymaga zaangażowania, dbania o siebie, metod, sposobów, technik, determinacji, poszukiwań, cierpliwości, niejednokrotnie wglądów w przeszłe wcielenia, ale przede wszystkim woli. Znamy skądinąd te słowa :  „ I powiedz tylko słowo , a będzie uzdrowiona dusza twoja”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *