Masaż pulsacyjny

Masaż pulsacyjny jest masażem relaksacyjnym. Polega na zharmonizowaniu wszystkich poziomów ciała umysłu i ducha, gdzie osoba pulsowana udaje się w wewnętrzną podróż uwalniając napięcia, blokady i spiętrzenia w przepływie energii.

Osoba ta leży na stole do masażu i jest łagodnie bujana w rytmie, który jest zbliżony do rytmu bicia serca płodu w łonie matki /120-160/ uderzeń na minutę. W ten sposób „wracamy” do łona matki, doświadczając pełnego poczucia bezpieczeństwa, ochrony i wsparcia.

Rytm pulsowania dostosowany jest do indywidualnego wewnętrznego rytmu danego człowieka tak, aby mógł on dotrzeć do źródła swojego najpełniejszego potencjału.

Wspaniałym tłem tego zabiegu jest muzyka relaksacyjna, która bardzo znacząco wzmacnia relaks i rozluźnienie. Im większa harmonia w ciele, tym lepsze nasze samopoczucie, tym większe podłoże dla zdrowia psychicznego i fizycznego.

Masaż bardzo dobrze działa na układ nerwowy, rozluźniając go i przywracając go do doskonałej harmonii. Działa również na wszystkie płyny w organizmie takie jak krew i limfa. Pobudza wydzielanie mazi w torebkach stawowych. Wpływa regenerująco na płyn mózgowo rdzeniowy. Może służyć jako osobny masaż, lub być częścią innych masaży.

Zabiegowi mogą poddać się wszyscy, bez względu na wiek. Jest zabiegiem bardzo łagodnym, dlatego też jest tak bardzo przyjemny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *